Державне бюро розслідувань: коли має запрацювати новий правоохоронний орган та хто його очолює? Михайло Каменєв, виконавчий директор ГО “Правозахисна Ініціатива”, відповідає на ці питання:

Експерт нашої правозахисної коаліції Михайло Каменєв про шум, намети, палаючі шини і інші атрибути мирних зібрань в Україні:

Про законодавчі перемоги в сфері захисту свободи мирних зібрань в Україні розповідає Михайло Каменєв, Виконавчий директор ГО “Правозахисна Ініціатива” – організації-учасниці нашої правозахисної коаліції.

Експерт нашої правозахисної коаліції про каталонські події в Іспанії в контексті як дій правоохоронних органів в 2014 році в Україні, так і дій українських правоохоронців сьогодні, так і скандального законопроекту № 6556 про розширення повноважень Нацгвардії.

Під час всеукраїнських акцій проти скандального законопроекту № 6556 в Верховній Раді відбувся прес-брифінг правозахисників та народних депутатів-майданівців. Там експерт нашої правозахисної коаліції Михайло Каменєв оголосив наші вимоги до авторів і лобістів законодавчої ініціативи про розширення повноважень Нацгвардії.

Експерт нашої правозахисної коаліції разом з співавтором скандального законопроекту № 6556 про розширення повноважень Нацгвардії дискутують про норми проекту в прямому ефірі. Додаткові коментарі Михайла Лебедя читайте тут – https://www.facebook.com/mike.lebed/posts/10211619675541638

У якості коментаря до сюжету додамо також, що Продовжити читання “”

Експерти нашої правозахисної коаліції про загрози законопроекту № 6556 про розширення повноважень Нацгвардії: http://ranok.ictv.ua/videos/natsgvardiyu-hochut-peretvoryty-na-berkut/

Дружні правозахисник та депутати-майданівці разом з експертом нашої правозахисної коаліції про загрози законопроекту № 6556 про розширення повноважень Нацгвардії.

Чому нам не потрібна поліцейська держава? Чому ми не повинні перетворитися на Росію під час війни з Росією? Чому нам не потрібне перекачане повноваженнями МВС і чим це загрожує Україні? Чому потрібен розумний баланс між забезпеченням безпеки і збереженням свободи? Чому потрібно розділяти функції Національної поліції і військовослужбовців Нацгвардії? Чи в достатній мірі відбувається реформа правоохоронних органів? Чому всім нам потрібно пам’ятати події Революції Гідності? Чому потрібно не забувати про цінності Майдану? Чому майданівцям потрібно знову об’єднуватись для того, щоб боронити свободу в Україні?

Чому потрібно зупинити законопроект № 6556 про розширення повноважень Нацгвардії?

Дивіться та слухайте про все це актуальну бесіду Ostap Drozdov, Олена Сотник, Mustafa Nayyem, Євген Крапивін та скромного мене (с) Михайло Лебедь.