Експерт нашої правозахисної коаліції Михайло Каменєв про:
– катування в українській поліції та мілітаризованість органу;
– Князєва як менеджера Авакова в Нацполіції;
– необхідність політичної волі, щоб внести зміни в законодавсто про кримінальний блок;
– реєстрацію злочинів як “ахіллесову п’яту” сучасної кримінальної юстиції;
– відустність об’єктивної статистики щодо злочинності;
– кримінальний блок як показник реформи в МВС.

Експерт нашої правозахисної коаліції Михайло Каменєв, голова ГО “Правозахисна Ініціатива” про безпричинні зупинки автомобілів поліцією, протиставлення безпеки і свободи, а також те, як варто змінювати українське законодавство.


Експерт нашої правозахисної коаліції Михайло Каменєв виступив під час презентації концепції “Пунктів тверезості” про примусові перевірки водіїв на стан алкогольного під час круглого столу в рамках кампанії “За безпечні дороги”.

“Аналітик нашої групи Михайло Каменєв зазначає, що закордоном поширені дві основні поліцейські тактики короткотермінових дій з метою вирішення проблеми нетверезого керування: перевірки на пунктах тверезості та збільшена концентрація патрулів у окремих районах. Дослідження свідчать, що тактика збільшеної концентрації патрулів є доволі ефективною і дозволяє виявляти й інші правопорушення. “Пункти тверезості” добре вивчені юристами США, де Верховний Суд постановив, що суспільний інтерес боротьби з аварійними ситуаціями на дорогах перевищує над правом на приватність у такій ситуації. Водночас, дуже важливою є процедура таких перевірок. Запропонована концепція є цікавою та потенційно ефективною. Разом з тим презентований проект закону на даному етапі не встановлює процедуру та спосіб реалізації цього нового повноваження поліції, а віддає все на розсуд Кабінету Міністрів України, що становить суттєвий ризик для прав людини в майбутньому” (с) Експертна група “Поліція під контролем”.

Експертне обговорення на тему: Впровадження "пунктів тверезості” – необхідність чи ризик?".

Опубліковано LEAD office 12 червня 2017 р.

Деякі ВІДЕОцитати з круглого столу, за яким зібралися лобісти та супротивники ухвалення скандального законопроекту № 3587, а також прихильники та супротивники регулювання свободи мирних зібрань в Україні саме спеціальним законом. В круглому столі взяли участь експерти нашої правозахисної коаліції – Михайло Каменєв та Богдан Чумак.

Експерти нашої правозахисної коаліції Михайло Каменєв та Михайло Лебедь разом з білоруськими, польськими, молдавськими та міжнародними експертами взяли участь в круглому столі в Мінську на тему стратегій і тактик з відновлення свободи мирних зібрань.

http://www.svaboda.org/a/28440499.html

https://eurobelarus.info/news/society/2017/04/21/m-rnyya-shody-n-yak-h-dazvola-tol-k-pavedamlenn.html

http://vybiraj.by/news/read?id=12

http://spring96.org/ru/news/86744

http://belsat.eu/ru/in-focus/mirnye-sobraniya-pravozashhitniki-predlagayut-uvedomitelnyj-printsip

Експерт нашої правозахисної коаліції Михайло Лебедь під час акції протесту проти 3587
Експерт нашої правозахисної коаліції Михайло Лебедь під час акції протесту проти 3587

За нашою інформацією, робоча група з доопрацювання скандального проекту спеціального закону № 3587 “Про гарантії свободи мирних зібрань” вчора не була створена в профільному Комітеті Верховної Ради України. Причина – замало депутатів, які мають бажання доопрацьовувати 3587. Продовжити читання “”

Відеозапис прес-рифінгу у Верховній Раді, де була презентована заява ПРОТИ ПОЛІТИЗАЦІЇ ПОЛІЦІЇ нашої правозахисної коаліції громадських організацій.
Текст самої заяви можна прочитати тут – http://www.npd.in.ua/?p=659

Вашій увазі пропонується відеозапис прес-брифінгу на тему “Результати конкурсу на посаду голови Нацполіції. Законодавчі шляхи вирішення проблем”.

Учасники брифінгу: Продовжити читання “”