Експерт нашої правозахисної коаліції Михайло Лебедь розповідає про небезпеки законопроекту № 6556 про розширення повноважень Національної гвардії, а також опоноє співавтору 6556 Антону Геращнку, який є бізнес-партнером і радником Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Експерт нашої правозахисної коаліції та голова ГО “Правозахисна Ініціатива” Михайло Каменєв розповідає про небезпеки законопроекту № 6556 про розширення повноважень Національної гвардії:

Аудіозаписи круглого столу “Мирний пакет”: точковi змiни в законодавствi щодо свободи зiбрань”

14956397_560660160791777_2219172819775456202_n Аудіозаписи круглого столу під назвою “Мирний пакет”: точковi змiни в законодавствi щодо свободи зiбрань”, що проходив 11 листопада 2016 року в офісі ГО “Трудові ініціативи”, і був організований Конфедерацiєю вiльних профспiлок Украïни (КВПУ) та організацією учасницею нашої правозахисної коаліції – Правозахисною iнiцiативою (ПІ). Продовжити читання “Аудіозаписи круглого столу “Мирний пакет”: точковi змiни в законодавствi щодо свободи зiбрань””

Під час ефіру на Радіо Свобода, в розмові з експертом нашої правозахисної коаліції заступник голови Національної поліції заявив, буцім вже відбулося громадське обговорення скандального поліцейського пакету Авакова-Деканоідзе. Вимушені констатувати, що це твердження Костянтина Бушуєва, м’яко кажучи, не відповідає дійсності.

 

Експерт правозахисної коаліції “Ні – поліцейській державі!” розповідає про необхідність перезапуску поліцейської реформи в Україні, поточні громадсько-політичні кампанії, в яких беруть участь в т.ч. експерти коаліції, а також про скандальний законопроект √3587 та небезпеку ухвалення саме спеціального закону про протести в Україні.

Експерт нашої правозахисної коаліції та екс-юрист Національної поліції Михайло Каменєв розповідає про останній висновок Венеціанської комісії та БДІПЛ ОБСЄ щодо законопроектів про свободу зібрань, розповідає про скандальний законопроект √3587 і його лобістів, а також про небезпеку ухвалення саме спеціального закону про протести в Україні як такого: