Експерт нашої правозахисної коаліції Михайло Каменєв сьогодні виступає в Конституційному суді України на підтримку конституційного подання Уповноваженого Верховної Ради щодо свободи мирних зыбрань.

Дивіться ВІДЕОтрансляцію – http://www.ccu.gov.ua/stream

Конституційний Суд України у формі усного слухання сьогодні розпочав розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) частини шостої статті 182 Кодексу адміністративного судочинства України. Продовжити читання “”

Експерт нашої правозахсної коаліції про політизацію поліції та події акцій блокади окупованої частини Донбасу:

Точка зору експерта нашої правозахисної коаліції та екс-юриста Національної поліції. Варто підкреслити, що наші експерти дискутують на тему реалізації цієї ідеї.

Переклад останнього висновку Венеціанської комісії та БДІПЛ ОБСЄ щодо українських законопроектів про свободу зібрань

veniciaУкраїнський переклад Спільного висновку Європейської комісії “За демократію через право” (Венеціанської комісії), Директорату з прав людини Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи та Бюро демократичних інституцій та прав людини ОБСЄ щодо двох варіантів проекту спеціально закону про свободу мирних зібрань в Україні √3587 та √3587-1 Продовжити читання “Переклад останнього висновку Венеціанської комісії та БДІПЛ ОБСЄ щодо українських законопроектів про свободу зібрань”

Пропонуємо Вашій увазі пропозиції змін в Закон України “Про Національну поліцію” від експертів організацій-учасниць коаліції “Ні – поліцейській державі!”

Найважливіша частина пропозицій – норми-запобіжники від зловживань в статях про превентивні поліцейські заходи.

Маєте ідеї щодо інших редакцій цих чи інших норм? Поділіться ними у коментарях!

https://docs.google.com/document/d/1xqkGzTf2liT20iIGfwZFkY91LPc89VyvPONItsiDtxQ